CHIEF EXECUTIVE OFFICER

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost s výrobním závodem na středním Slovensku hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

Implementace celkové strategie pro dosažení cílů společnosti prostřednictvím efektivního řízení a neustálého zlepšování procesů závodu
Řízení, koordinaci a dohled nad technickými a technologickými procesy výroby, údržby, oprav a instalací techniky
Nastavení, řízení a koordinace provozních procesů v rámci organizace
Stanovování provozních plánů a organizační politiky v souladu se strategií organizace
Řízení implementace nových technologií a výrobních postupů s cílem optimalizace výrobního procesu
Koordinaci řešení provozních a operativních problémů
Hodnocení technicko-ekonomických cílů, plnění plánů a vybraných ukazatelů výroby
Tvorbu organizačních, provozních a pracovních řádů a dalších norem potřebných k řízení organizace a kontrola jejich dodržování
Reprezentování organizace na jednáních se stálými obchodními partnery, potenciálními zákazníky a dalšími subjekty
Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku organizace

Potřebné znalosti/očekáváme:

VŠ vzdělání technického směru v ideálním případě doplněné o obchodní kvalifikaci
Víceletá úspěšná praxe na pozice CEO nebo v podobné pozici v mezinárodní výrobní společnosti, automotive výhodou
Hands-on přístup a pozitivní přístup k řešení problémů jako výzev nutností
Schopnost motivace týmu k dosažení stanovených cílů
Schopnost rozpoznat a napravit konflikty v počáteční fázi / dobrý komunikátor
Čeština nebo slovenština a aktivní agličtina nebo němčina podmínkou

Nabízíme:

Práci v moderním závodě se špičkovými technologiemi
Možnost podílet se aktivně na rozvoji úspěšné společnosti
Velmi dobré finanční ohodnocení + manažerský balíček
Relokační balíček

Lokalita/místo výkonu práce:

Trenčiansky kraj/Prievidza