HR REGIONAL MANAGER

Tento inzerát je dostupný v jazyce:  čeština

Pre klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť, hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu:

Popis pozice/náplň práce:

Vedenie oddelenia ľudských zdrojov, zabezpečenie komplexného poskytovania služieb HR v ČR a v niekoľkých krajinách Európy
Dohľad nad náborovými aktivitami spoločnosti
Podieľanie sa na koordinácii mzdového oddelenia
Spolupráca s vedením spoločnosti v jednotlivých závodoch pri realizácii zmien a procesov zlepšovania
Report priamo na manažéra pre Európu

Potřebné znalosti/očekáváme:

Niekoľkoročná prax na pozícii HR manažéra, zodpovedného za niekoľko závodov na regionálnej úrovni
Komunikatívna znalosť anglického jazyka
Silné schopnosti v oblasti analýzy, rozhodovania sa a riešenia problémov
Proaktívna osobnosť s dobrými organizačnými schopnosťami

Nabízíme:

Zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
Motivačné finančné ohodnotenie spolu s bonusmi a služobný automobil

Lokalita/místo výkonu práce:

Středočeský kraj/Mladá Boleslav

Odpověď na inzerát:

Pro odpověď na inzerát je nutné se nejprve přihlásit.