Finanční ředitel / Financial Director

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme zkušeného kandidáta/-tku na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

Komplexní odpovědnost za finanční problematiku české pobočky a centrály v zahraničí
Strategické finanční plánování, sestavení rozpočtu a sledování jeho plnění
Odpovědnost za dosažení stanovených cílů, řízení cash-flow, profitabilitu společnosti
Projektový management, alokace zdrojů v závislosti na strategických prioritách
Identifikace, vyhodnocení a vykazování rizik
Vedení menšího týmu
Úzká spolupráce s vedením společnosti, reporting

Potřebné znalosti/očekáváme:

Víceletá praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti podmínkou
Aktivní znalost anglického jazyka podmínkou (každodenní využití)
VŠ vzdělání ekonomického zaměření
Dobré organizační, komunikační a prezentační schopnosti
Komplexní myšlení, schopnost motivovat druhé, flexibilita

Nabízíme:

Zázemí zahraniční společnosti
Využití jazykových znalostí
Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody a benefity

Lokalita/místo výkonu práce:

Jihočeský kraj/Jindřichův Hradec