LOGISTIC MANAGER / VEDOUCÍ LOGISTIKY

Pro našeho klienta, lídra ve svém oboru, mezinárodní výrobní společnost, která dodává své výrobky do automobilového průmyslu, vyhledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici

Popis pozice/náplň práce:

odpovědnost za vedení oddělení logistiky, nákupu a plánování
řízení, kontrola činnosti a motivace týmu – zodpovědnost za cca 50 podřízených
organizace a zajištění plánování výroby
komunikace a zajištění dodávek výrobků zákazníkům (většina v zahraničí)
komunikace a zajištění materiálu od dodavatelů
operativní nákup
zodpovědnost za bezproblémový chod skladu a jeho organizaci
organizaci a zajištění přepravy a expedici hotových výrobků
zajištění kvality postupů v logistice s cílem minimalizovat náklady
optimalizace procesů dle metodiky Lean Manufacturing a Six Sigma
pravidelný reporting

Potřebné znalosti/očekáváme:

praxe na podobné pozici min. 3 - 5 let (automotive výhodou, nikoliv však podmínkou)
dobrá znalost AJ je podmínkou, NJ výhodou
zkušenost s řízením dodavatelských řetězců
přirozená autorita a schopnost vést tým
výborná orientace v oblasti logistických procesů, dopravy, cenotvorby
orientace na zákazníka a služby
výborné organizační a komunikační schopnosti
analytické myšlení

Nabízíme:

zázemí a podporu dynamické a perspektivní mezinárodní společnosti s potenciálem dalíšho růstu v regionu
možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
využití jazykových znalostí
velmi zajímavé pracovní benefity: služební automobil k osobním účelům, home-office, flexibilní pracovní doba atd.

Lokalita/místo výkonu práce:

Ústecký kraj/Chomutov