LEAN MANAGER

Pro našeho klienta, vedoucí závod významného automotive Tier 1 dodavatele, obsazujeme nově vytvořenou manažerskou pozici:

Lean Manager

Cíl pozice:
Nastavení strategie neustálého zlepšování v klíčovém závodě skupiny, jeho rozvoj a zlepšování vedoucí k dosažení nejlepšího možného výrobního procesu. Současně zodpovědnost za to, jaké metody jsou školeny a využívány pro zlepšování procesů. Definování cílů a dohled nad jejich dodržováním.

Popis pozice/náplň práce:

• Definování cílů a identifikace aktivit k zlepšování procesů
• Poskytování podpory jednotlivým manažerům napříč závodem
• Vedení týmu lean koordinátorů
• Kontrola plnění lean projektů a dosahovaní cílů jednotlivých projektů
• Aktivní vedení nejvýznamnějších lean projektů
• Vedení lokálních týmů
• Reporting řediteli závodu

Potřebné znalosti/očekáváme:

• VŠ vzdělání technického směru
• Znalost oblasti Lean Management, Six Sigma, Continuous Improvement, atp.
• Praxe na pozici lean manažera či obdobné odpovídající pozici v automotive. Klient rád zváží i kandidáty
s praktickými znalostmi v lean manufacturing z pozice jako výrobní ředitel, manažer kvality, ředitel závodu atp.
• Zkušenost se zaváděním lean procesů v automotive velkou výhodou
• Cílevědomost, komunikativnost, logické myšlení, schopnost implementace postupů do praxe
• Angličtina na pokročilé úrovni
• IT uživatelsky (MS-Office)
• Znalost projektového řízení

Nabízíme:

Zázemí významné mezinárodní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí, lídra na trhu
Možnost podílení se na strategických rozhodnutích směřování celé společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení a pracovní benefity (služební vůz k soukromým účelům a v případě relokace služební byt)

Místo výkonu práce: Karlovarský kraj

Zaujala-li Vás tato pracovní nabídka, zašlete nám Váš životopis v anglickém jazyce a přesný název pozice pod referenčním číslem 9603/LMN. Pro případné bližší informace je Vám k dispozici paní Andrea Kalinová na tel. +420 224 948 168.

Lokalita/místo výkonu práce:

Karlovarský kraj/Karlovy Vary