Plant Manager

Pro zahraniční výrobní společnost s výrobním závodem v jižních Čechách, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

Strategické řízení výrobního závodu – výroba, kvalita, logistika, engineering, údržba, technologie
Dohled nad řízením výroby a dodržováním výrobních plánů
Hodnocení efektivity výrobních procesů, návrhy na zlepšení – využití nástrojů Six Sigma a Lean manufacturing
Vedení a motivace spolupracovníků vedoucí k zvyšování jejich kvalifikace a výkonu
Kontrola a dodržování kvality výroby
Change + Safety Management

Potřebné znalosti/očekáváme:

Víceleté zkušenosti s řízením výrobního závodu/střediska (z mezinárodní výrobní společnost) podmínkou
Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou
Znalost implementace Lean Managementu / CI / Kaizen / Six Sigma
Dobré organizační a motivační schopnosti a schopnost provádět změny
Orientace na výkon

Nabízíme:

Zázemí významné společnosti s mezinárodní působností
Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
Velmi dobré finanční ohodnocení

Lokalita/místo výkonu práce:

Jihočeský kraj/Český Krumlov