HR Manager

HR Manager

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní strojírenskou společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici

HR Manager

Popis pozice/náplň práce:

plánování a dohled nad podřízenými oblastmi HR ( recruitment, vzdělávání, mzdy, komunikace)
revize a úprava strategického HR plánu
vedení týmu (5 podřízených), jejich rozvoj a podpora v odborném růstu
podpora manažerů při zavádění změn, posilování jejich vedoucích schopností
nastavení a udržování efektivní komunikační sítě mezi jednotlivými zaměstnanci
komunikace napříč společností a úzká kooperace s vedením společnosti
pravidelný reporting na Plant Managera a zahraniční centrálu

Potřebné znalosti/očekáváme:

podmínkou je zkušenost na obdobné pozici ve větší výrobní společnosti
znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni podmínkou
schopnost vést tým a dělat strategická rozhodnutí
SŠ/VŠ vzdělání
pro-aktivita, zájem o nové přístupy v personalistice, schopnost obhájit si vybranou strategii a implementovat ji do praxe

Nabízíme:

stabilní zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
dobré finanční ohodnocení

Lokalita/místo výkonu práce:

Banskobystrický kraj/Krupina