Maitenance Manager

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

Plánování, řízení a kontrola reaktivní a preventivní údržby
Koordinace a kontrola externích služeb
Vedení pracovníků údržby
Evidence skladu náhradních dílů
Efektivní řízení údržby s cílem snižovat náklady na údržbu
Plnění plánů oprav a preventivní údržby
Spolupráce s vedoucími a mistry výrobních provozů za účelem řádného a kvalitního chodu výroby

Potřebné znalosti/očekáváme:

Víceleté pracovní zkušenosti na obdobné pozici (5 let), zkušenost s vedením týmu
Alespoň mírně pokročilá znalost anglického jazyka
Aktivní hands-on přístup k řešení problémů

Nabízíme:

Zázemí a podporu stabilní a perspektivní společnosti
Možnost seberealizace a profesního růstu
Uplatnění svých zkušeností a znalostí
Využití jazykových znalostí

Lokalita/místo výkonu práce:

Středočeský kraj/Rakovník