MAINTENANCE MANAGER

Pro jednoho z našich klientů, výrobní společnost z oblasti automotive se závodem na Lounsku, hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici

Popis pozice/náplň práce:

Vedení a motivace týmu údržby - 1 supervizor a 16 specialistů a techniků (elektro, mechanika, údržba budov)
Plánování, řízení a kontrola údržby strojů za účelem dosažení plynulého provozu
Strategické plánování údržby celého závodu
Zajištění technických požadavků výroby a navazujících procesů
Údržba strojového parku
Facility management
Správa rozpočtu oddělení
Komunikace a vyjednávání s dodavateli, nákup náhradních dílů a evidence skladu
Reporting řediteli závodu

Potřebné znalosti/očekáváme:

Víceleté pracovní zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
Technické vzdělání (min. SŠ) a technické myšlení podmínkou
Předchozí zodpovědnost za údržbu strojového parku
Zkušenost se standardy údržby v automotive nebo strojírenské výrobě
Předchozí zkušenost s vedením týmu
Komunikativní znalost anglického jazyka (B1-B2)
Aktivní hands-on přístup k řešení problémů
Výborné komunikační a organizační dovednosti
Znalost TPM výhodou

Nabízíme:

Motivující finanční ohodnocení
Možnost seberealizace a profesního růstu – pozici je součástí top managementu
Uplatnění zkušeností a znalostí
Využití jazykových znalost

Lokalita/místo výkonu práce:

Ústecký kraj/Louny