BRANCH MANAGER

Pro našeho klienta, mezinárodní logistickou společnost, hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

odpovědnost za operativní, finanční a personální vedení logistického střediska (více jak 200 zaměstnanců)
strategické plánování za podpory dalších členů managementu
optimalizace logistických procesů, neustálé zlepšování chodu centra (logistické procesy, nástroje, řešení)
zajištění maximální kvality a rychlosti zároveň - v oblasti příjmu, skladování, balení a přebalování, dopravy (kontraktní logistika)
řešení operativních problémů, náprava chyb, komunikace se zákazníky
plánování rozpočtu a investic
reporting vedení mateřské společnosti
vedení a motivace vrcholových zaměstnanců

Potřebné znalosti/očekáváme:

víceletá praxe na pozici výkonného ředitele logistické společnosti / vedoucího pobočky
P’n’L zodpovědnost a tvorba rozpočtu
znalost anglického jazyka nebo německého jazyka na úrovni jednání se zákazníkem
zkušenost s vedením většího týmu (150 a více)
strategické a technické myšlení
velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:

zázemí nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
možnost podílet se na strategickém rozvoji společnosti v regionu
motivující finanční ohodnocení, služební automobil
aktivní využití cizího jazyka

Lokalita/místo výkonu práce:

Hlavní město Praha/Hlavní město Praha