FINANČNÍ ŘEDITEL

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

komplexní odpovědnost za finanční řízení společnosti (nákladový a výrobní controlling, závěrka, bilance a výsledovky, účetnictví společnosti, mzdové účetnictví)
plánování rozpočtu a forecastu závodu
nastavení efektivních controllingových procesů ve spolupráci s centrálou společnosti
odpovědnost za dosažení stanovených cílů, profitabilitu společnosti a řízení cash-flow
zastupování společnosti v komunikaci s bankami a státními institucemi: treasury, daně, legislativa
úzká spolupráce s vedením společnosti, reporting na lokální a regionální úrovni
vedení týmu finančního oddělení a jeho další rozvoj

Potřebné znalosti/očekáváme:

VŠ vzdělání ekonomického zaměření
praxe pozici finančního manažera/ředitele min. 5 let ve výrobní společnosti podmínkou
důraz na znalost nákladového a výrobního controllingu
silná manažersky vyzrálá osobnost
komunikativní úroveň anglického jazyka (denní použití)
zkušenosti s nastavováním změn ve společnosti
osobnostně hledáme rovnocenného partnera managementu se schopností vést a motivovat tým (do 10 lidí) s potenciálem pro další rozvoj

Nabízíme:

zázemí stabilní zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí
možnost profesního rozvoje
zajímavé finanční ohodnocení
aktivní využití cizího jazyka

Lokalita/místo výkonu práce:

Liberecký kraj/Liberec