HR Manažer

HR Manažer

Pro našeho klienta, mezinárodní strojírenskou společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

HR Manager

Popis pozice/náplň práce:

Klíčové pracovní úkoly:

vytvoření strategického HR plánu
vedení týmu (cca 7 podřízených), jejich rozvoj a podpora v odborném růstu
plánování a dohled nad podřízenými oblastmi (vzdělávání, mzdy, recruitment, komunikace, compensation and benefits)
podpora manažerů při zavádění změn, posilování jejich vedoucích schopností
nastavení a udržování efektivní komunikační sítě mezi jednotlivými zaměstnanci
komunikace napříč společností a úzká kooperace s vedením
pravidelný reporting na regionálního HR ředitele
navázání a rozvoj spolupráce so středními a vysokými školami

Potřebné znalosti/očekáváme:

Požadavky na pozici:

podmínkou je zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti (min 300 zaměstnanců)
schopnost vést tým a dělat strategická rozhodnutí
anglický jazyk na komunikativní úrovni
SŠ / VŠ vzdělání
pro-aktivita, zájem o nové přístupy v personalistice, schopnost obhájit si vybranou strategii a implementovat ji do praxe

Nabízíme:

Společnost nabízí:

možnost profesního růstu
motivující finanční ohodnocení
zázemí stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí

Lokalita/místo výkonu práce:

Jihomoravský kraj/Brno-město