Technický manažer

Pro našeho klienta, jednoho z významných mezinárodních výrobních společností s dlouholetou tradicí, hledáme vhodné kandidáty/-ky na pozici Technický manažer.

Popis pozice/náplň práce:

• Vedení veškerých technických úseků společnosti včetně oddělení údržby a oddělení toolingu
• Koordinace a kontrola externích dodavatelů
• Efektivní řízení technického úseku s cílem snižovat výrobní prostoje a náklady na údržbu
• Spolupráce s vedoucími dalších oddělení, především výroby,
technologie, logistiky atd.
• Vedení výběrových řízení
• Reporting plant managerovi a boardu společnosti

Potřebné znalosti/očekáváme:

• Víceleté pracovní zkušenosti na obdobné pozici (5 let)
• VŠ vzdělání – ideálně elektrotechnický směr
• Zkušenost s vedením týmu
• Pokročilá znalost anglického jazyka
• Aktivní přístup k řešení problémů
• Znalosti principů štíhlé výroby, SIX SIGMA a KAIZEN jsou vítány

Nabízíme:

• Zázemí a podporu stabilní a perspektivní společnosti
• Možnost seberealizace a profesního růstu
• Uplatnění svých zkušeností a znalostí
• Využití jazykových znalostí

Lokalita/místo výkonu práce:

Plzeňský kraj/Plzeň-jih