MANAŽER TECHNICKÉ PŘÍPRAVY VÝROBY/ENGINEERINGU

V současné době pro vás máme novou pracovní příležitost, kterou obsazujeme pro našeho klienta, významnou automotive společnost v Plzeňském kraji.

Popis pozice/náplň práce:

• Vedení týmu procesního engineeringu, technologie a lean
• Plánování a realizace výrobně-technického konceptu s ohledem na hospodárnost a kvalitu
• Revize a optimalizace procesů ve výrobě - nastavování procesních parametrů výrobních procesů
• Change management - zlepšování chodu výroby, výrobních linek a zařízení, kapacity
• Spolupráce při nájezdu nových projektů
• Definice pracovních míst a pozic, optimalizace layoutů a toku materiálu
• Návrh a optimalizace kapacitních vytížení strojů a zařízení
• Zpracování časových harmonogramů, nákladových plánů, opatření a layout plánů
• Tvorba závazných podmínek pro zpracování nabídek včetně technického přezkoušení
• Zpracování investičních návrhů pro oblasti strojů, montážních linek, přípravků a nástrojů
• Organizace a sledování prováděných instalací
• Úzká spolupráce s útvary logistiky, údržby, výroby, nákupu a kvality
• Zodpovědnost za Continuous Improvement
• Reportování Generálnímu řediteli

Potřebné znalosti/očekáváme:

• SŠ/VŠ technického směru
• Komunikativní znalost AJ nebo NJ
• Praxe na obdobné pozici v Automotive (klient rád zváží i Vedoucího výroby s předchozí praxí v rámci procesního engineeringu)
• Zkušenosti s vedením týmu procesního engineeringu či zkušenosti s technologickou přípravou výroby
• Manažerské schopnosti - velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
• Strategické a technické myšlení

Nabízíme:

• Zázemí nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
• Příležitost zaujmout klíčovou pozici ve firmě
• Zajímavou a různorodou práci v moderním prostředí
• Velmi dobré finanční ohodnocení + služební automobil

Lokalita/místo výkonu práce:

Plzeňský kraj/Tachov