Production Manager

Pro našeho klienta, významnou zahraniční výrobní společnost, hledáme zkušeného kandidáta/tku.

Popis pozice/náplň práce:

• Řízení veškerých operativních aktivit výrobního závodu a jejich další rozvoj
• Účast na stanovení firemních cílů a strategie pro jejich plnění
• Dohled nad nájezdem nových projektů
• Zavádění procesů ve výrobním závodě
• Řízení týmu cca 200 zaměstnanců (plánovaný další růst s novými projekty)
• Identifikace, vyhodnocení a vykazování rizik, spolupráce na neustálém zlepšování závodu
• Reprezentace společnosti a jejích hodnot ve vztahu ke klíčovým zákazníkům, dodavatelům a dalším partnerským subjektům
• Operativní řešení krizových a problematických situací se zákazníky a dodavateli

Potřebné znalosti/očekáváme:

• Zkušenost s vedením týmu minimálně cca 80 - 100 podřízených
• Zkušenost z automobilového průmyslu výhodou
• Zkušenosti s nástroji Lean Manufacturing a projektovým řízením
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Koncepční a strategické myšlení
• Orientace na výkon a výsledek, dobré organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

• Nezávislou pozici s odpovědností za další rozvoj společnosti
• Možnost profesního růstu v rámci společnosti
• Zajímavé finanční ohodnocení a bohaté zaměstnanecké výhody a benefity (auto k soukromým účelům a další)
• Využití jazykových znalostí

Lokalita/místo výkonu práce:

Banskobystrický kraj/Krupina