Project Manager

Pro našeho mezinárodního klienta působící v oblasti automotiv a strojírenství hledáme vhodné kandidáty/-ky na pozici Project Manager

Popis pozice/náplň práce:

• Vedení týmu inženýrů
• Komunikace se zákazníky ohledně výrobkové specifikace
• Řízení a sledování milníků projektu
• Řízení a výběr portfolia stávajících a nových dodavatelů (externí slévárny)
• Dohled nad kvalitou dodavatelů
• Poskytování technické podpory výrobním závodům
• Podíl na zajištění správného procesu výroby
• Reporting jednateli společnosti

Potřebné znalosti/očekáváme:

• Minimálně 5 let praxe alespoň najedné z uvedených pozic: Výrobní manažer/Operations ManageR, Vedoucí technologie, Vedoucí engineeringu/procesu, Projektový manažer
• Znalost technologie slévání (znalost slévání hliníku výhodou)
• SŠ/VŠ technického směru – metalurgie výhodou
• Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
• Zkušenosti s vedením projektů
• Manažerské schopnosti - velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
• Strategické a technické myšlení

Nabízíme:

• Flexibilní pracovní dobu
• Služební automobil k soukromým účelům
• Zázemí a podporu stabilní a perspektivní společnosti
• Možnost seberealizace a profesního růstu
• Uplatnění svých zkušeností a znalostí
• Využití jazykových znalostí

Lokalita/místo výkonu práce:

Moravskoslezský kraj/Opava