Hlavní účetní

Pro našeho klienta významnou mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

• Kompletní vedení podvojného účetnictví.
• Sestavení účetní závěrky, konsolidované účetní závěrky.
• Spolupráce s daňovým poradcem.
• Příprava podkladů a účast na auditu.
• Kontrola správnosti vedení účetnictví podle obecně závazných právních předpisů (českých účetních předpisů, daňových a dalších obecně závazných právních předpisů), eventuálně podle mezinárodních účetních standardů.
• Příprava reportů a finančních analýz dle potřeb či požadavků vedení společnosti.
• Komunikace a spolupráce s externími subjekty (např. daňový poradce, auditor, banka, finanční úřad).

Potřebné znalosti/očekáváme:

• VŠ vzdělání ekonomického zaměření.
• Minimálně 5 let zkušeností na pozici vedoucí účetního oddělení v automotive společnosti.
• Prokazatelné zkušenosti s controllingem a výrobkovou kalkulací.
• Dobrá znalost německého nebo anglického jazyka.

Nabízíme:

• Zázemí zahraniční společnosti s možností dalšího profesního růst.
• Uplatnění dosavadních zkušeností ve společnosti se zavedenou firemní kulturou.
• Velmi dobré finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody s benefity.

Lokalita/místo výkonu práce:

Středočeský kraj/Praha-západ