Logistic Manager

Pro našeho klienta významnou mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledáme vhodné kandidáty/tky

Popis pozice/náplň práce:

• Odpovědnost za vedení oddělení logistiky, nákupu a plánování.
• Řízení, kontrola činnosti a motivace týmu.
• Organizace a zajištění plánování výroby.
• Komunikace a zajištění logistiky mezi výrobním závodem, dodavateli a odběrateli.
• Zodpovědnost za bezproblémový chod skladu a jeho organizaci.
• Zajištění kvality postupů v logistice s cílem minimalizovat náklady.
• Řízení úseku zákaznického servisu, dopravy a skladového hospodářství.
• Organizační a komunikativní schopnosti.

Potřebné znalosti/očekáváme:

• Minimálně 3 roky zkušeností na pozici vedoucího logistiky v automobilové výrobní společnosti.
• Znalost JIT.
• Dobrá znalost německého nebo anglického jazyka.
• Zkušenosti s vedením a motivací týmu.
• Přirozená autorita a schopnost vést tým
• Výborná orientace v oblasti logistických procesů, dopravy, cenotvorby a transferu.
• Výborné organizační a komunikační schopnosti.

Nabízíme:

• Zázemí zahraniční společnosti s možností dalšího profesního růst.
• Uplatnění dosavadních zkušeností ve společnosti se zavedenou firemní kulturou.
• Velmi dobré finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody s benefity.

Lokalita/místo výkonu práce:

Středočeský kraj/Kladno