VÝROBNÍ ŘEDITEL

Pro našeho klienta, respektovanou stavební společnost s dlouholetou působností na trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici VÝROBNÍ ŘEDITEL

Popis pozice/náplň práce:

• Komplexní zodpovědnost za technicko-výrobní čast společnosti
• Realizace a vedení staveb v oboru mostů, dopravního stavitelství a inženýrských děl
• Koordinace a dodání projektů v potřebné kvalitě a dle časového harmonogramu
• Vedení 150 členného týmu ( 10-15 přímých podřízených)
• Plánování výroby a kontrola procesů
• Optimalizace a kontrola výrobních nákladů, vedení rozpočtu
• Management subdodavatelů
• Kontrola kvality dodávek
• Kontrola dokumentace a dodržování norem
• Management staveb
• Reporting generálnímu řediteli

Potřebné znalosti/očekáváme:

• VŠ stavební
• Autorizace v oboru dopravní stavby, mosty nebo inženýrské konstrukce
• Důležitá je praxe s vedením zakázek ve větší stavební společnosti minimálně 4-5 let
• Vyzrálý přístup k řízení týmu
• Koncepční a systematická osobnost
• Znalost programu IPOS
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

• Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradici
• Uplatnění dosavadních zkušeností na zajímavých projektech
• Nadstandardní finanční ohodnocení s řadou výhod a benefitů
• Možnost vlastní organizace práce s využitím home office

Zaujala-li Vás tato pracovní nabídka, zašlete nám Váš životopis v češtině pod referenčním číslem 9709/PMA.
Pro bližší dotazy je Vám k dispozici paní Andrea Kalinová na tel. 224 948 168, 737 246 691.

Lokalita/místo výkonu práce:

Hlavní město Praha/Hlavní město Praha