Branch Manager SK

Pro našeho klienta, mezinárodní logistickou společnost nabízející komplexní logistické služby, hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

• Řízení veškerých aktivit kontraktní logistiky společnosti na Slovensku
• Odpovědnost za operativní, finanční a personální vedení logistického oddělení
• Strategické plánování s dalšími členy top managementu
• Zajištění a vedení implementace nových projektů
• Akvizice nových zákazníků v kooperaci s obchodním oddělení
• Komunikace a vyjednávání se zákazníky
• Odpovědnost za P&L a Budget
• Vedení a motivace spolupracovníků

Potřebné znalosti/očekáváme:

• Víceletá praxe z oboru logistiky (3PL) na pozici s kompletní zodpovědností za celou pobočku nebo několik poboček
• Praxe s vedením skladu s více zákazníky a službami s přidanou hodnotou
• Zkušenost s komunikací se zákazníky
• Praxe se zaváděním nových projektů
• Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
• Zkušenost s vedením většího týmu (min. 100 zaměstnanců)
• Strategické a technické myšlení, velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:

• Zázemí nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
• Motivující finanční ohodnocení, služební automobil
• Aktivní využití cizího jazyka

Lokalita/místo výkonu práce:

Bratislavský kraj/Senec