IT MANAGER INDUSTRY 4.0

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní výrobní společnost, hledáme zkušeného kandidáta/tku.

Popis pozice/náplň práce:

• Vedení oddělení IT, robotizace, automatizace a AI
• Vedení seniorních týmů, jejich motivace a rozvoj v odborném růstu
• Odpovědnost za rozpočet IT oddělení
• Aktivni účast na lokálních i mezinárodních IT projektech, uzká spolupráce
s firemní centrálou v zahraničí
• Podílení se na dalším rozvoji automatizace a robotizace ve výrobě
• Sledování nových trendů v oblasti IT a průmyslu 4.0
• Zodpovědnost za nákup IT vybavení
• Zajištění IT bezpečnosti
• Reporting managementu společnosti

Potřebné znalosti/očekáváme:

• Praxe na obdobné vedoucí pozici (min. 3roky)
• Zkušenosti z mezinárodní společnosti
• Znalost moderních technologií – průmysl 4.0
• Dobrá znalost NJ
• VŠ technického zaměření
• Výborné prezentační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

• Zázemí nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
• Příležitost zaujmout klíčovou pozici ve firmě
• Účast na zahraničních projektech
• Dobré finanční ohodnocení
• Možnost ubytování v blízkosti krásné přírody
LOKALITA/MÍSTO VÝKONU PRÁCE: okres Prachatice/Praha

Lokalita/místo výkonu práce:

Jihočeský kraj/Prachatice