COUNTRY HR MANAGER

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici Country HR Manager.

Popis pozice/náplň práce:

• Vedení HR týmu, jeho rozvoj a podpora v odborném růstu
• Analýza stávajícího systému a návrhy na jeho zlepšení
• Tvorba a implementace HR strategií
• Nastavení a udržování efektivní komunikační sítě mezi jednotlivými zaměstnanci
• Správa veškeré personální a mzdové agendy – příprava podkladu pro mzdy, evidence a kontrola pracovní doby
• Dohled nad dodržováním právních předpisů
• Vytvoření a ladění systémů hodnocení a benefitů, provádění průzkumů spokojenosti zaměstnanců
• Motivace pracovníků, jejich vzdělávání a další rozvoj
• Tvorba a správa rozpočtu personálních nákladů a odměn, identifikace problémových oblastí
• Zodpovědnost za nábor zaměstnanců a vedení výběrových řízení a za školení
• Úzká kooperace s vedením společnosti, komunikace napříč společností

Potřebné znalosti/očekáváme:

• VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání s odpovídající praxí
• Min. 5 let praxe na pozici HR Managera nebo HR Business Partnera ve výrobním nebo logistickém prostředí s vysokou dynamikou v oblasti náboru
• Zkušenost s vedením kompletní HR agendy
• Znalost HR systémů
• Zkušenost s agenturním zaměstnáváním
• Anglický jazyk na pokročilé úrovni

Nabízíme:

• Zázemí stabilní a významné společnosti
• Zastřešení HR agendy za všechny pobočky klienta v zemi
• Možnost koordinace lokálních i globálních HR projektů

Lokalita/místo výkonu práce:

Středočeský kraj/Kladno