Researcher

Researcher

V České republice jsme již 25 let klíčovým hráčem trhu v oblasti Executive Search a Management Consulting, stejně jako naše mateřská společnost v Německu. Jako personálně poradenská společnost se zaměřujeme především na oblast automobilového průmyslu, strojírenské výroby, logistiky a retailu.
V současné době bychom se o své know-how podělili s novým kolegou, který nám dobře zapadne do týmu. Právě proto nyní hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici:

Researcher/Personalista

Popis pozice/náplň práce:

• Vedení projektů ve spolupráci s konzultantem
• Volba strategie, jak a kde se ti správní lidé budou hledat
• Aktivní oslovování kandidátů s pracovními nabídkami, domlouvání pohovorů a prezentací, organizace kalendářů
• Vyhledávání kandidátů pro střední a vyšší management
• Vyhodnocování vhodnosti uchazečů na dané pozice a jejich správa v interní databázi
• Zastřešení administrativy projektu, delegování dílčích úkolů brigádníkům
• Práce s LinkedIn a dalšími sítěmi a zdroji
• Udržování veškeré dokumentace v kompletním stavu
• Upřednostňujeme kvalitu před kvantitou a nepracujeme „na úspěch“, tedy se ti nestane, že budeš obsazovat desítky pozic měsíčně a jen dokola vystavovat inzeráty

Potřebné znalosti/očekáváme:

• Skvělé komunikační dovednosti – denní komunikace s kandidáty (telefonická komunikace, emaily)
• Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny a chuť na jazyku dál pracovat
• Zájem o oblast recruitmentu a motivace se dále v tomto oboru rozvíjet
• Nadšení a chut učit se a/nebo zkušenosti na obdobné pozici
• Pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce

Nabízíme:

• Možnost získat praxi v žádaném oboru s možností budoucího růstu
• Práce v motivujícím a přátelském týmu
• Zajímavé finanční ohodnocení a bonusový systém
• Možnost práce z home office
• MultiSport karta

Lokalita/místo výkonu práce:

Hlavní město Praha/Hlavní město Praha