IT Specialista

Pro našeho klienta, kterým je mezinárodní automotive společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici: IT Specialista.

Popis pozice/náplň práce:

• Zpracování Trouble ticket – 1st level support
• Technická podpora kolegů (instalace OS, konfigurace zařízení, archivace dat, W10, Office 365)
• Agenda uživatelských účtů a oprávnění
• Správa monitorovacích a zálohovacích systémů

Potřebné znalosti/očekáváme:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• Zkušenosti s AD, DHCP, DNS, Office 365
• Základní znalost SQL, Networking, SW/HW
• Komunikační znalost anglického či německého jazyka

Nabízíme:

• Stabilní zaměstnání v rozvíjející se firmě s možností dalšího profesního růst
• Velmi dobré finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody s benefity
• 25 dní dovolené
• Nástupní bonus ve výši 25 000 Kč
• Každý měsíc kredit ve výši 200 Kč na občerstvení
• Program Benefit Plus do výše až 30 000 Kč (cestování, kultura, atd.)
• Stravenky

Lokalita/místo výkonu práce:

Středočeský kraj/Mladá Boleslav