Finanční Manažer

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Finanční Manažer.

Popis pozice/náplň práce:

• Vedení finančního oddělení a týmu spolupracovníků, jejich motivace a rozvoj
• Řízení finančního a výrobního controllingu
• Sledování nákladů ve výrobě (na materiál, práci, stroje)
• Zodpovědnost za nákladové kalkulace na výrobky
• Nastavování procesů a postupů v controllingu
• Finanční plánování, dohled nad dodržováním plánu
• Monitoring odchylek od plánu a návrhy jejich řešení
• Spolupráce na optimalizaci výrobních procesů, hledání možností úspor
• Reporting vedení společnosti

Potřebné znalosti/očekáváme:

• VŠ vzdělání ekonomického směru
• Minimálně 5 let praxe ve financích ve výrobní společnosti
• Prokazatelné zkušenosti s controllingem a výrobkovou kalkulací
• Aktivní znalost anglického jazyka
• Znalost IFRS
• Systémové a analytické myšlení

Nabízíme:

• Zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti
• Zázemí a podporu nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
• Motivující finanční ohodnocení a propracovaný systém benefitů

Lokalita/místo výkonu práce:

Středočeský kraj/Beroun