GENERAL MANAGER

Naším klientem je významná mezinárodní společnost, která patří k předním dodavatelům do automobilového průmyslu. Pro výrobní závod této společnosti se sídlem v západoslovenském kraji hledáme zkušeného kandidáta/-tku na komplexní pozici:

Popis pozice/náplň práce:

• Strategické řízení firmy
• Odpovědnost za provoz celého závodu s 650 zaměstnanci
• Jednání s klíčovými zákazníky společnosti
• Vedení a motivace manažerského týmu
• Kontrola a řízení nákladů
• Zajištění požadovaných standardů kvality výroby a bezpečnosti práce
• Zvyšování produktivity práce

Potřebné znalosti/očekáváme:

• VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického či technického směru
• Víceleté zkušenosti na pozici ředitele závodu v automotive podmínkou
• Velmi dobrá znalost anglického nebo německého jazyka a zároveň znalost maďarštiny podmínkou
• Výborné organizační a řídící schopnosti
• Analytické myšlení
• Rozvinuté komunikační dovednost
• Pro-zákaznická orientace
• Odolnost vůči stresu
• Orientace na výkon

Nabízíme:

• Zázemí a podporu stabilní mezinárodní společnosti s možností osobního rozvoje
• Motivující finanční ohodnocení

Lokalita/místo výkonu práce:

Trnavský kraj/Dunajská Streda