VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ VÝROBY / TEAM LEADER SUPPLY CHAIN (9803/TLS)

Naším klientem je významná mezinárodní společnost, která patří k předním dodavatelům do automobilového průmyslu. Pro výrobní závod této společnosti se sídlem v západoslovenském kraji hledáme zkušeného kandidáta/-tku na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

• Plánování a koordinace veškerých logistických procesů svěřeného projektu
• Zajištění materiálu pro výrobu, nastavování výrobního plánu a naplnění dodávek produktů zákazníkovi
• Objednávání a plánování materiálu pro výrobu
• Okamžité řešení odvolávek
• Vedení týmu plánovačů výroby – 5 - 10 lidí
• Spolupráce s ostatními odděleními v rámci nakupování a hodnocení dodavatelů
• Zodpovědnost za evidenci a stav zásob včetně jejich inventarizace
• Komunikace s dodavateli i zákazníky
• Plánování, administrace zakázek
• Hlídání termínů zakázek
• Navrhování opatření k zlepšení

Potřebné znalosti/očekáváme:

• SŠ/VŠ vzdělání
• Min. 5 let praxe v oblasti supply chain JIT/JIS automotive prostředí
• Zkušenost s vedením týmu podmínkou
• Pokročilá znalost SAP (modulů MM, PP, WM)
• Komunikativní znalost angličtiny podmínkou
• Výborné organizační a řídící schopnosti
• Systematické a analytické myšlení
• Pečlivost a smysl pro pořádek
• Rozvinuté komunikační dovednost
• Odolnost vůči stresu
• Orientace na výkon

Nabízíme:

• Zázemí úspěšné a stabilní mezinárodní firmy
• Dlouhodobý pracovní vztah
• Příjemný pracovní kolektiv
• Zajímavé a motivující finanční ohodnocení dle pracovních výsledků
• Motivující finanční ohodnocení s řadou firemních benefitů
• Možnost osobního rozvoje

Lokalita/místo výkonu práce:

Trnavský kraj/Dunajská Streda