Senior Quality Engineer

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenství, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici: Quality Engineer.

Popis pozice/náplň práce:

• Zodpovědnost za plnění požadavků ze strany klientů
• Plánování kvality jako podpora projektového řízení v rámci vývoje produktu / procesu
• Řešení a zpracování reklamací v sériové fázi nových i stávajících projektů
• Zastupování společnosti u zákazníků – služební cesty do zahraničí
• Návrhy nápravných opatření, analýza indikátorů kvality a tvorba kontrolních plánů.
• Komunikace s ostatními odděleními v rámci zlepšování celkového výrobního procesu.
• Interní, certifikační a zákaznické audity
• Spolupráce a rozvoj lidí zodpovědných za operativní zajištění požadované kvality
• Aktivní podpora ve výrobě při optimalizaci procesů

Potřebné znalosti/očekáváme:

• Ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického studia nebo obdobného zaměření
• Důležitá je pro nás Vaše praxe – v oblasti zajištění kvality v automobilovém průmyslu
• Ovládání nástrojů kvality – 8D reporty, FMEA, VDA
• Zkušenosti z oblasti dodavatelské kvality
• Znalost anglického jazyka nebo německého jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme:

• Zázemí a podporu stabilní a perspektivní společnosti
• Velmi dobré finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody a benefit
• Možnost seberealizace a profesního růstu
• Uplatnění svých zkušeností a znalostí
• Využití jazykových znalostí

Lokalita/místo výkonu práce:

Moravskoslezský kraj/Opava