FINANCIAL CONTROLLER

Pro našeho klienta, mezinárodní non-automotive výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

• Nastavování controllingu a reportingu společnosti
• Sledování rozpočtu a jeho plnění
• Management nákladů
• Zpracování reportů, analýz a jejich vyhodnocení pro management společnosti
• Sestavování nákladových, výrobkových kalkulací a jejich kontrola
• Podílení se na vypracování měsíčních, kvartálních, ročních závěrek a konsolidací
• Úzká spolupráce s kolegy z ostatních oddělení na lokální i mezinárodní úrovni

Potřebné znalosti/očekáváme:

• VŠ vzdělání ekonomického směru
• Zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti podmínkou
• Praxe min. 3 roky v controlilngu
• Prokazatelné zkušenosti s controllingem a výrobkovou kalkulací
• Znalost českého účetního a daňového systému
• Pokročilá znalost anglického jazyka
• Znalost SAP

Nabízíme:

• Zázemí zahraniční společnosti s vysokou firemní kulturou
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• Velmi dobré finanční ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity

Lokalita/místo výkonu práce:

Moravskoslezský kraj/Nový Jičín