Plant Controller (Finance Manager)

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodného kandi-dáta/ku na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

•Komplexní odpovědnost za finanční řízení společnosti (nákladový a výrobní controlling, závěrka, bilance a výsledovky)
•Plánování rozpočtu a forecastu závodu
•Nastavení efektivních controllingových procesů ve spolupráci s cen-trálou společnosti
•Odpovědnost za dosažení stanovených cílů, profitabilitu společnosti a řízení cash-flow
•Zastupování společnosti v komunikaci s bankami a státními institu-cemi: treasury, daně, legislativa
•Úzká spolupráce s vedením společnosti, reporting na lokální a regio-nální úrovni
•Vedení týmu finančního oddělení a jeho další rozvoj

Potřebné znalosti/očekáváme:

•VŠ vzdělání ekonomického zaměření (popř. SŠ + praxe 5 let ve vý-robní společnosti)
•Praxe na pozici finančního manažera/ředitele či Finance Controller min. 2 - 5 let ve výrobní společnosti podmínkou
•Důraz na znalost nákladového a výrobního controllingu
•Komunikativní úroveň anglického jazyka

Nabízíme:

•Zázemí stabilní zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí
•Možnost profesního rozvoje
•Zajímavé finanční ohodnocení a benefity (služební auto k soukro-mým účelům, zajímavý roční bonus a další)
•Aktivní využití cizího jazyka

Lokalita/místo výkonu práce:

Ústecký kraj/Ústí nad Labem