Manažer Systemových Testů pro Mechatronické Systémy

Pro našeho klienta, kterým je mezinárodní automotive společnost sídlící na Slovensku, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

• Vedení projektového týmu inženýrů pro testování a integraci mech-atronyckých systémů pro automobilový průmysl
• Odpovědnost za časové plánování a integrační zkoušky
• Plánování projektového rozpočtu
• Vývoj obecné strategie testování produktu
• Komunikace s dalšími úrovněmi integrace, včetně softwaru, el-ektroniky a mechaniky
• Přímé reportování na projektového manažera a komunikaci se zá-kazníky v rámci oblasti působnosti

Potřebné znalosti/očekáváme:

• VŠ se zaměřením jednoho z těcho oborů: mechatronika, elektro-technika, IT, fyzika
• Zkušenosti s testovaním mechatronických systémů
• Znalosti v oblasti: V-Model, ASpice, ISO 26262
• Zkušenost s vedením projektového týmu
• Ovládání PTC Integrity nebo ekvivalentního nástroje na správu produktového životního cyklu (např. IBM Doors)
• Pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka

Nabízíme:

• Zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody s benefit
• Relokační balíček
• Možnost vzdělávacích kurzů dle vlastního výběru
• Uplatnění dosavadních zkušeností ve společnosti se zavedenou firemní kulturou

Lokalita/místo výkonu práce:

Žilinský kraj/Kysucké Nové Mesto