Verifikační a validační inženýr pro mechatronické systémy

Pro našeho klienta, kterým je mezinárodní automotive společnost sídlící na Slovensku, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

• Analýza požadavků a následné plánování příslušných testů v oblasti mechatronických systémů pro automobilový průmysl
• Implementace funkčních, environmentálních a integračních testů pod testovacím plánem
• Návrh a výběr vhodného testovacího prostředí podle testovacích strategií
• Realizace a řízení několika testů pomocí HiL (Hardware-in-the-loop) testovacího prostředí
• Vyčíslení, zdokumentovaní a komunikace výsledků v rámci mezinárodního projektového týmu
• Sledovaní a financovaní časového plánu v projektovém rozpočtu

Potřebné znalosti/očekáváme:

• VŠ se zaměřením jedenoho z těcho oborů: mechatronika, elektro-technika, IT, fyzika
• Zkušenosti s testováním mechatronyckých systémů
• Zpracování údajů pomocí MATLABu
• Orientace v oblasti: V-Model, ASpice, ISO 26262 vítaná
• Zkušenosti s testovacím prostředím dSpace alebo Vector (HiL tes-tovaní)
• Znalost produktu PTC Integrity nebo ekvivalentní nástroje na správu produktového životního cyklu je vítaná (např. IBM Doors)
• Základy programovaní (Python) jsou výhodou
• Certififace CAST nebo ISTQB
• Pokročilou znalost anglického jazyka

Nabízíme:

• Zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody s benefit
• Relokační balíček
• Možnost vzdělávacích kurzů dle vlastního výběru
• Uplatnění dosavadních zkušeností ve společnosti se zavedenou firemní kulturou

Lokalita/místo výkonu práce:

Žilinský kraj/Kysucké Nové Mesto