Talent Sourcer

V České republice jsme již 25 let klíčovým hráčem trhu v oblasti Executive Search a Management Consulting, stejně jako naše mateřská společnost v Německu. Jako personálně poradenská společnost se zaměřujeme především na oblast automobilového průmyslu, strojírenské výroby, logistiky a retailu. V současné době bychom se o své know-how podělili s novým kolegou, který nám dobře zapadne do týmu. Právě proto nyní hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

Vedení projektů ve spolupráci s konzultantem
Volba strategie, jak a kde vyhledat vhodné kandidáty
Vyhledávání kandidátů pro střední a top management
Vyhodnocování vhodnosti uchazečů na dané pozice a jejich správa v
interní databázi
Aktivní oslovování kandidátů s pracovními příležitostmi, domlouvání
pohovorů a prezentací, organizace kalendářů
Zastřešení administrativy projektu a delegování dílčích úkolů našim HR Trainee
Udržování veškeré dokumentace v kompletním stavu
Individuální přistup k jednotlivým projektům a myslet nejen na své
projekty, ale hrát za celý tým

Potřebné znalosti/očekáváme:

Znalost angličtiny či němčiny alespoň na komunikativní úrovni
Zkušenosti na obdobné pozici a/nebo dostatek nadšení a chuti učit
se novým věcem
Skvělé komunikační dovednosti – denní komunikace s kandidáty
(telefonická komunikace, emaily)
Zájem o oblast recruitmentu a motivace se dále v tomto oboru rozvíjet
Pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce

Nabízíme:

Upřednostňujeme kvalitu před kvantitou a nepracujeme „na
úspěch“, tedy se ti nestane, že budeš obsazovat desítky pozic měsíčně a jen dokola vystavovat inzeráty - jdeme do hloubky
Zajímavé finanční ohodnocení a bonusový systém
Po zaškolení možnost častého Home Office
Vyhledáváme kandidáty pro střední a vyšší management – budeš
pracovat se zajímavými lidmi a získáš kontakty, které mohou v budoucnu posunout dál i tvou kariéru
Práce v motivujícím a přátelském týmu
25 dní dovolené, MultiSport karta, stravenky

Lokalita/místo výkonu práce:

Hlavní město Praha/Hlavní město Praha