PLANT MANAGER

Pro našeho klienta, mezinárodní automotive výrobní společnost, lídra na trhu, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

• Strategické řízení firmy – stanovení firemních cílů a strategie pro jejich plnění (obrat, profit, podíly na trhu)
• Řízení veškerých aktivit výrobního závodu a jejich další rozvoj
• Vytváření podmínek pro zlepšování produktivity výrobních procesů
• Řízení, koordinace, motivace a kontrola výsledků práce vr-cholového managementu
• Identifikace, vyhodnocení a vykazování rizik, spolupráce na neustálém zlepšování závodu
• Zajištění požadovaných standardů kvality výroby
• Reprezentace společnosti a jejích hodnot ve vztahu ke klíčo-vým zákazníkům, dodavatelům a dalším partnerským sub-jektům
• Operativní řešení krizových a problematických situací se zákazníky a dodavateli
• Rozvoj firemní kultury společnosti

Potřebné znalosti/očekáváme:

• VŠ vzdělání technického směru
• Předchozí víceleté zkušenosti na pozici Plant Manager /General Manager /Operations Manager v mezinárodní automotive společnosti
• Prokazatelná zkušenost s efektivním řízením firemních pro-cesů
• Zkušenosti s nástroji Lean Manufacturing, Kaizen
• Zkušenost s projektovým řízením a change managementem
• Současná, či minulá zkušenost ze společnosti, která se zabý-vá zpracováním kovů – ideálně obráběním
• Velmi dobrá znalost anglického jazyka
• Dobré organizační a komunikační dovednosti
• Koncepční a strategické myšlení
• Orientace na výkon a výsledek

Nabízíme:

• Zázemí zahraniční společnosti s vysokou firemní kulturou
• Možnost podílet se na úspěších firmy
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• Velmi dobré finanční ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity

LOKALITA/MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
Praha

Zaujala-li Vás tato pracovní nabídka, zašlete nám Váš životopis v anglickém jazyce.

Lokalita/místo výkonu práce:

Hlavní město Praha/Hlavní město Praha