GENERAL MANAGER

Naším klientem je významná mezinárodní společnost, která patří k předním dodavatelům do automobilového průmyslu. Pro výrobní závod této společnosti se sídlem v Libereckém kraji hledáme zkušeného kandidáta/-tku na komplexní pozici:

Popis pozice/náplň práce:

• Strategické řízení závodu
• Odpovědnost za provoz celého závodu
• Vedení a motivace manažerského týmu – finance, HR, výroba, logistika, kvalita, engineering, údržba
• Kontrola a řízení nákladů (zisk a ztráta, náklady na závod, peněžní tok)
• Zajištění požadovaných standardů kvality výroby, včasnosti, dodávek a bezpečnosti práce
• Zvyšování produktivity práce a zlepšování procesů
• Jednání s klíčovými zákazníky společnosti
• Reporting centrále společnosti

Potřebné znalosti/očekáváme:

• VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického či technického směru
• Víceleté zkušenosti na pozici ředitele většího automotive závodu (500+) podmínkou
• Velmi dobrá znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou
• Výborné organizační a řídící schopnosti
• Analytické myšlení
• Rozvinuté komunikační dovednost
• Pro-zákaznická orientace
• Odolnost vůči stresu
• Orientace na výkon

Nabízíme:

• Zázemí úspěšné a stabilní mezinárodní firmy
• Možnost podílet se na rozvoji společnosti a jejích úspěších
• Motivující finanční ohodnocení
• Možnost osobního rozvoje

Lokalita/místo výkonu práce:

Liberecký kraj/Liberec