INVESTIČNÍ MANAŽER

Naším klientem je významná zahraniční společnost se sítí výrobních závodů a strategií dlouhodobého rozvoje. Právě pro tuto společnost s výrobním závodem na severní Moravě hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici INVESTIČNÍ MANAŽER.

Popis pozice/náplň práce:

- Zodpovědnost za řízení investičních projektů – investice do strojového parku a jiných zařízení, budov, výrobních linek a technologií apod. z finančního, časového a technického či technologického hlediska (výběr, příprava, zpracování, vyhodnocení nabídek, smlouvy, přebírání a odevzdání zařízení/prostor do užívání adekvátnímu oddělení)
- Facility management
- Úzká spolupráce s výrobními provozy
- Komunikace s investičním oddělením v centrále společnosti
- Komunikace s dodavateli
- Reporting řediteli společnosti
- Projektový management

Potřebné znalosti/očekáváme:

- Víceleté zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- Reprezentativní vystupování
- Schopnost prosadit své nápady
- Vidět v širších souvislostech
- Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

- Zázemí zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí
- Práci ve stabilním odvětví
- Velmi zajímavé finanční ohodnocení

Lokalita/místo výkonu práce:

Moravskoslezský kraj/Nový Jičín