SPECIALISTA PODPORY PRODEJE

Pro našeho klienta – mezinárodní společnost, která působí v oblasti dodávek průmyslových robotů a dodává své výrobky do různých odvětví, hledáme vhod-ného kandidáta/-tku na pozici: SPECIALISTA PODPORY PRODEJE.

Popis pozice/náplň práce:

• Telefonická a emailová komunikace s klienty (poradenství a podpora)
• Prezentace produktů společnosti a podpora při uvádění nových výrobků na trh
• Budování, rozvoj a udržování pozitivních a trvalých vztahů se zákazníky
• Monitorování procesu prodeje, termínů a plateb
• Spolupráce s celým týmem společnosti
• Dokumentace spolupráce se zákazníkem v ERP systému společnosti
• Plnění stanovených obchodních cílů
• Péče o profesionální vystupování společnosti
• Zajištění administrativní podpory obchodního oddělení

Potřebné znalosti/očekáváme:

• Vysokoškolské/středoškolské vzdělání
• Předchozí praxe v oblasti zákaznické podpory v oblasti
prodeje technických produktů výhodou
• Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka na úrovni B2
• Profesionální přístup
• Pečlivost, spolehlivost a cílevědomost
• Dobré organizační schopnosti
• Příjemné vystupování a komunikativnost
• Praktická znalost používání ERP systémů výhodou
• Chuť učit se nové věci

Nabízíme:

• Zázemí stabilní společnosti se špičkovými produkty
• Možnost osobního a profesního růstu
• Využití cizího jazyka
• Motivující finanční ohodnocení

Lokalita/místo výkonu práce:

Hlavní město Praha/Hlavní město Praha