Digital Marketing Consultant

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky pro nově otevřenou pozici:

Popis pozice/náplň práce:

Rozvoj procesů digitálních marketingových kampaní pro místní a mezinárodní zákazníky a trhy
Vytváření koncepce přímých marketingových cest napříč kanály a daty s vysokým stupněm automatizace a personalizace s cílem získat nové potenciální zákazníky a posílit Up- / Cross-Selling
Nastavení a provoz digitálních marketingových kampaní (PPC, PPL)
Poradenství jednotlivým zemím v operativních a strategických otázkách týkajících se marketingové automatizace a výkonnostního marketingu
Podílení se na tvorbě marketingového obsahu a návrhu řešení SEO

Potřebné znalosti/očekáváme:

Praxe na obdobné pozici
Odbornost při tvorbě koncepce a kontrole digitálních prodejních kampaní
Zkušenosti s digitálním marketingem a CRM
Schopnost komunikace a orientace na řešení
Kreativita a dynamičnost
Komunikativní znalost němčiny a angličtiny

Nabízíme:

Zázemí zahraniční společnosti s vysokou firemní kulturou
Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Velmi dobré finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Možnost práce na home office

Lokalita/místo výkonu práce:

Středočeský kraj/Mladá Boleslav