Vedoucí Controllingu

Pro našeho klienta, významnou automotive společnost, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

Vedení oddělení finančního controllingu a týmu spolupracovníků, jejich motivace a rozvoj
Řízení finančního a výrobního controllingu
Sledování nákladů ve výrobě (na materiál, práci, stroje)
Zodpovědnost za nákladové kalkulace na výrobky
Nastavování procesů a postupů v controllingu
Spolupráce na optimalizaci výrobních procesů, hledání možností úspor
Reporting vedení společnosti

Potřebné znalosti/očekáváme:

VŠ vzdělání ekonomického směru
Minimálně 5 let praxe ve financích ve výrobní společnosti
Prokazatelné zkušenosti s controllingem a výrobkovou kalkulací
Aktivní znalost anglického jazyka
Znalost IFRS
Systémové a analytické myšlení

Nabízíme:

Zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti
Zázemí a podporu nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
Motivující finanční ohodnocení a propracovaný systém benefitů

Lokalita/místo výkonu práce:

Moravskoslezský kraj/Nový Jičín