Ředitel závodu

V rámci zamýšlené expanze našeho klienta, globálně působící společnost, hledáme pro greenfield projekt v Ústeckém kraji vhodného kandidá-ta/kandidátku:

Popis pozice/náplň práce:

Komplexní odpovědnost za výstavbu a uvedení celého závodu do provozu
Odpovědnost za následný provoz, výkonnosti výroby, kvality výrobků, kontroly atd.
Pravidelný reporting všech klíčových údajů mateřské společnosti
Identifikace osvědčených postupů v řízení výroby a jejich zavádění
Průběžné sledování procesů s cílem zajistit optimalizační potenciál v celém hodnotovém řetězci
Provádění strategií v souladu s pokyny a vizemi mateřské společnosti, zajištění jasného souladu a zaměření
Zajištění dodržování všech bezpečnostních postupů v závodě
Integrující, důvěryhodná, vděčná a obezřetná spolupráce s vedením a zaměstnanci
Disciplinované, profesionální a zároveň motivující vedení zaměstnanců
Průběžná optimalizace, neustálé zlepšování celkového obrazu závodu ve všech oblas-tech (stroje a personál)
Zastoupení společnosti

Potřebné znalosti/očekáváme:

Technické vzdělání s další ekonomickou kvalifikací
Prokazatelné výsledky na pozici úspěšného vedoucího závodu/provozního ředite-le/vedoucího výroby v mezinárodní společnosti
Zkušenosti s greenfield a brownfield projekty jsou výhodou
Znalost obchodních, finančních a manažerských zásad (rozpočtování, strategické pláno-vání, přidělování zdrojů a lidských zdrojů, výpočty atd.)
Znalost bezpečnostních požadavků, směrnic pro řízení kvality, příslušných norem TUV a ISO, procesů inventarizace atd.
Podnikatelské myšlení v kombinaci s pragmatickým přístupem, mimořádným nasazením a ztotožněním se s cíli a hodnotami společnosti
Silné interkulturní dovednosti, odolnost vůči stresu, houževnatost, odhodlání, numerické schopnosti, velmi dobré řízení času a projektů
Nástup 1.7.2022
Výborná znalost češtiny a angličtiny, znalost němčiny výhodou

Nabízíme:

Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
Možnost seberealizace, osobního a profesního rozvoje
Odpovídající finanční odměna a výhody

Lokalita/místo výkonu práce:

Středočeský kraj/Kladno