OBCHODNÍ ŘEDITEL

Pro našeho klienta, zahraniční společnost působící v oblasti dodávek pro průmysl, obsazujeme pozici obchodního ředitele. Na této pozici bude hlavní úkolem stanovení obchodní strategie, rozvíjení vztahu se stávajícími zákazníky a získání nových zákazníků.

Obchodní ředitel / Sales Director

Popis pozice/náplň práce:

tvorba a implemantace obchodní strategie
reprezentace společnost při vytváření a udržování obchodních vztahů a jednání s partnery
řízení a motivace obchodního týmu (cca 20 podřízených)
akvizice nových obchodních partnerů
zajištění plánovaných finančních obratů
reporting generálnímu řediteli společnosti

Potřebné znalosti/očekáváme:

Požadovaná kvalifikace:

doložené víceleté zkušenosti získané v obchodu v oblasti průmyslu
úspěšné vedení obchodního týmu s minimálně 10 členy
prokazatelné zkušenosti se získáváním nových zákazníků
dobrá znalost angličtiny (mluvené i psané) a minimálně komunikativní znalost němčiny
znalost práce s databázemi a PC

Osobnostní předpoklady:
dynamická a silná osobnost
flexibilní, rychle myslící, aktivní a samostatně iniciativní člověk
silné organizační a komunikační dovednosti
schopnost motivovat druhé
analytické myšlení
umět přijmout a nebát se těžkých rozhodnutí
důslednost

Nabízíme:

práci ve společnosti se silným postavením na trhu a kvalitním produktem
možnost podílet se na úspěchu firmy
velmi dobré finanční ohodnocení
možnost profesního růstu

Lokalita/místo výkonu práce:

Plzeňský kraj/Plzeň-sever