Country Manager

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost pocházející z Německa obchodující s řeznými nástroji, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Popis pozice/náplň práce:

•Reprezentace společnosti vůči zákazníkům, institucím…
•Finanční, personální a obchodní plánování
•Strategický rozvoj organizace
•Budování vztahů s klíčovými zákazníky
•Sledování potřeb zákazníků a zajištění jejich realizace
•Tvorba obchodních kalkulací a nabídek
•Aktualizace databáze klientů a její rozšiřování
•Odpovědnost za PnL a Budget
•Reporting do mateřské společnosti

Potřebné znalosti/očekáváme:

•Prokazatelné zkušenosti z oboru vrtacích a frézovacích nástrojů
•Komunikativní znalost AJ a/nebo NJ slovem i písmem (podmínkou)
•Dobrá znalost trhu vrvrtacích a frézovacích nástrojů
•Dynamická osobnost se schopností prosadit se
•Schopnost realizace nápadů v praxi
•Výborné komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

•Zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti
•Zázemí a podporu stabilní a perspektivní společnosti
•Příležitost podílet se na rozvoji společnosti
•Motivující finanční ohodnocení a propracovaný systém benefitů
•Využití jazykových znalostí

Lokalita/místo výkonu práce:

Hlavní město Praha/Hlavní město Praha