Senior Consultant Executive Search

Společnost Kienbaum patří mezi přední HR poradenské společnosti v Ev-ropě. Našim posláním je dát lidem a organizacím budoucnost – z 23 kanceláří ve 13 zemích světa již více než 75 let.

Pracujeme v oblasti Executive Search, Management Diagnostics a Compensation Consulting již 26 let a spolupracujeme se zákazníky v České republice a celém regionu CEE.

V rámci naší růstové strategie hledáme (Senior) Konzultanta, který by se k nám připojil a obohatil tak náš úspěšný Executive Search tým.

Budete mít klíčovou roli při hledání a obsazování top manažerů a také při budování dlouhodobé spolupráce s našimi mezinárodními klienty. Spolu se zavedeným týmem konzultantů a špičkovým research týmem využijete své znalosti k tomu, abyste zvládli složité rozhodovací výzvy, kterým bude-te při výkonu práce čelit.

Chcete se dále rozvíjet a nebojíte se postavit výzvám v rychle se měnícím prostředí, kdy hlavní prioritou pro vás bude práce na Executive Search projektech pro naší rostoucí klientskou základnu? Pak je tato pozice pro vás skvělou příležitostí.

Popis pozice/náplň práce:

• zodpovědnost za vybudování a rozvoj klientské sítě prostřednictvím získávání a vykonávání Executive Search projektů se zaměřením na průmyslový segment a/nebo funkci
• spolupráce s research týmem na výběru nejlepší strategie pro získávání zdrojů pro identifikaci, aktivní oslovení a hodnocení kandidátů na top manažerské pozice a shromažďování informací o situaci na trhu
• poradenství pro klienty i kandidáty, plánování pravidelných kontaktních schůzek a udržování vztahů
• zajišťování aktivní podpory Kienbaum Prague v PR, například prostřednictvím přednášek na obchodních institucích, univerzitách nebo ve specifických průmyslových seskupeních

Potřebné znalosti/očekáváme:

• VŠ vzdělání (magisterský titul)
• minimálně 3 roky zkušeností v rychle se rozvíjejícím podnikatelském prostředí, ideálně v Executive Search, Consulting nebo jiných (B2B) sektorech profesionálních služeb
• zkušenost s rozvojem podnikání při získávání a udržování vztahů s novými klienty
• počáteční klientskou síť, na které lze stavět a preference pro určité průmyslové odvětví podložené odbornými znalostmi o trendech na trhu a schopnost těchto znalostí využít k rozvoji obchodu
• prokazatelné dovednosti v projektovém řízení, schopnost pracovat na více úkolech samostatně, ale i v týmu
• energickou, proaktivní povahu, být motivovaný pro změnu a rozvoj v oblasti Executive Search
• mimořádně dobré komunikační dovednosti (písemné i ústní) v českém a anglickém jazyce

Nabízíme:

• práci v jedné z nejúspěšnějších společností v Executive Search v ČR
• možnost pracovat na projektech napříč průmyslovými sektory
• odpovídající finanční ohodnocení

Lokalita/místo výkonu práce:

Hlavní město Praha/Hlavní město Praha