Windows / AD System Administrator

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost s výrobními závody v ČR, Německu, Slovensku, Švýcarsku a Polsku hledáme vhodného kandidáta/ku na nově otevřenou pozici:

Popis pozice/náplň práce:

Udržovat, rozvíjet a spravovat servery v operačním systému Windows
Spravovat Active Directory a souvísející služby
Integrovat nové cloudové služby Microsoft Azure a AWS (Amazon Web Services)
Zajišťovat podporu při nasazování aplikací a dalších IT vychytávek
Možnost ovlivnit, jak bude IT vypadat a aktivně se podílet na strategii
Pracovat pro všechny závody v rámci skupiny Model v Evropě

Potřebné znalosti/očekáváme:

Praktické zkušenosti z pozice administrátora v prostředí MS Windows Server
Znalosti instalace a konfigurace Windows serverů a služeb, AD, DNS, DHCP, CA
Znalost bezpečnostních standardů Windows server, skriptovacího jazyka PowerShell, síťových standardů a komunikačních protokolů
Základy virtualizace serverové infrastruktury na platformě VMware
Schopnost komunikovat v anglickém jazyce na pokročilé úrovni (slovem i písmem)
Zkušenost s Microsoft Azure je výhodou

Nabízíme:

Možnost pracovat pro stabilní firmu, lídra v oboru
Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Dobré finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity (cafeterie, 5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy, firemní akce, penzijní připojištění...)

Lokalita/místo výkonu práce:

Moravskoslezský kraj/Opava