Operations Manager

Mezinárodní velkoobchod pocházející z Německa působí ve více jak 25 zemí v celé Evropě. Své zákazníky v Evropě zásobuje z více jak 160 distribučních center. V České republice společnost zaměstnává přes 2500 zaměstnanců a nachází se zde 7 distribučních skladů.

Popis pozice/náplň práce:

Operativní řízení distribučních center společnosti
Odpovědnost za operativní, finanční a personální vedení logistického celku
Strategické plánování s dalšími členy top managementu
Zajištění a vedení implementace nových projektů
Koordinace procesů a jejich neustálé zlepšování
Komunikace a vyjednávání se zákazníky
Vedení a motivace spolupracovníků

Potřebné znalosti/očekáváme:

Víceletá praxe z oboru logistiky (3PL) na pozici s kompletní zodpovědností za celou pobočku nebo několik poboček
Praxe s last mile delivery výhodou
Zkušenost s komunikací se zákazníky
Praxe se zaváděním nových projektů
Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
Zkušenost s vedením většího týmu (min. 100 zaměstnanců)
Strategické a technické myšlení, velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:

Zázemí nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
Motivující finanční ohodnocení, služební automobil
Aktivní využití cizího jazyka

Lokalita/místo výkonu práce:

Hlavní město Praha/Hlavní město Praha