Head of Strategy and PMO

Pro našeho klienta, mezinárodní retailový řetězec s více jak 200 pobočkami a 5000 zaměstnanci, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Head of Strategy and PMO.

Popis pozice/náplň práce:

• Příprava a řízení strategických projektů společnosti
• Rozvoj a implementaci strategie dané země v úzké spolupráci s oddělením strategie CEE
• Vedení týmu
• Analýza strategických problémů a stanovení koncepce jejich řešení napříč funkčními oblastmi (nákup, prodej, marketing, atd.)
• Vytváření hypotéz pomocí analýzy / výsledků průzkumu pro diskuze založené na faktech
• Výběr analytických nástrojů a provádění pragmatické analýzy
• Vypracování doporučení založených na faktech
• Podpora oddělení udržitelného rozvoje
• Reporting CEO CZ

Potřebné znalosti/očekáváme:

• VŠ vzdělání ekonomického / obchodního zaměření
• Víceleté zkušenosti v oblasti maloobchodu / strategického poradenství / příp. v činnostech spojených s analytickým zaměřením
• Plynulý anglický jazyk
• Výborná znalost MS Office (Excel, Power Point)
• Strategické, koncepční a analytické myšlení
• Strukturovaný způsob práce, sebeorganizace / time-management / organizační talent
• Vysoká odolnost proti stresu
• Asertivita a přesvědčivost
• Orientace na výsledek a řešení problémů
• Odpovědnost a pečlivost

Nabízíme:

• Zázemí zahraniční společnosti s vysokou firemní kulturou
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• Velmi dobré finanční ohodnocení + služební automobil
• Zaměstnanecké benefity

Lokalita/místo výkonu práce:

Hlavní město Praha/Hlavní město Praha