Financial Manager

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou automobilových komponentů, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Financial Manager.

Popis pozice/náplň práce:

• Zodpovědnost za sestavování finančních plánů, rozpočtů, výkazu cash flow
• Sledování rozpočtu, jeho plnění, management a rozbor nákladů
• Zpracování reportů, analýz a jejich prezentace mateřské společnosti
• Podílení se na strategickém rozvoji společnosti
• Sestavování nákladových, výrobkových kalkulací a jejich kontrola
• Úzká spolupráce s vedením na finančním řízení společnosti
• Zodpovědnost za dodržování účetních pravidel a standardů

Potřebné znalosti/očekáváme:

• Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
• Zkušenost na manažerské pozici v oblasti financí (min. 3-5 let)
• Silné účetní a analytické dovednosti
• Orientace na detail a termín
• Schopnost multitaskingu a práce pod tlakem
• MS Office, pokročilá znalost Excel
• Komunikativní znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
• Znalost účetních standardů a daňových zákonů

Nabízíme:

• Zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
• Zázemí a podporu stabilní společnosti
• Motivující finanční ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity

Lokalita/místo výkonu práce:

Moravskoslezský kraj/Opava