HR Manager

HR Manager

Pro mezinárodní non-automotive společnost zabývající se kusovou a sériovou automatizovanou výrobou, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici HR Manager.

Popis pozice/náplň práce:

Kompletní odpovědnost za realizaci všech strategických a operativních témat v oblasti lidských zdrojů
Vytvoření strategického HR plánu a rozvíjení HR procesů
Nastavení a udržování efektivní komunikační sítě mezi jednotlivými zaměstnanců
Podpora manažerů při zavádění změn, posilování jejich vůdčích schopností
Zajišťování vzdělávání a dalšího rozvoje pracovníků, tvorba koncepcí ve vzdělávání
Úzká spolupráce s vedením společnosti
Odpovědnost za budování značky zaměstnavatele a nábor zaměstnanců
Vedení, budování a rozvoj týmu
Tvorba pravidelného reportingu pro ředitele závodu a centrálu společnosti v zahraničí

Potřebné znalosti/očekáváme:

Vysokoškolské vzdělání
Několikaletá manažerská praxe v oblasti řízení lidských zdrojů
Výborná znalost všech správních oblastí a českého pracovního práva
Rozsáhlé zkušenosti v oblasti náboru, mzdového účetnictví a rozvoje lidských zdrojů
Proaktivní přístup se silným tvůrčím zápalem
Rychlé pochopení, pragmatický přístup, orientace na řešení
Výborná znalost anglického jazyka
Německý jazyk výhodou

Nabízíme:

Zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
Zázemí a podporu stabilní společnosti
Motivující finanční ohodnocení

Lokalita/místo výkonu práce:

Ústecký kraj/Chomutov