PROJECT MANAGER – výrobní kontrolor

Pro našeho klienta, významnou společnost z oblasti automotive kovovýroby, hledáme motivované kandidáty na pozici Project Manager.

Popis pozice/náplň práce:

Plánování a kontrolu projektů, tvorba rozpočtu, časových plánů, řízení dokumentace
Dohled nad realizací projektu včetně řízení nákladů, dodržování rozpočtu a dosažení projektových cílů
Kontrolu aktuální výroby a průběhu dodávek
Dohled nad dodržením cílových termínů
Řešení kritických bodů projektů
Koordinaci toku informací mezi jednotlivými odděleními závodu
Týdenní vyúčtování dodaného zboží, zvláštních nákladů a dodatečných nákladů
Pravidelné a ad-hoc reportování vedení společnosti

Potřebné znalosti/očekáváme:

SŠ/VŠ vzdělání, technického nebo ekonomického směru
Znalost nákladového controllingu
Min. 5 let praxe v sériové výrobě (automotive není podmínkou)
Znalost projektového řízení – systémů, procesů, nástrojů a metod
Aktivní znalost AJ nebo NJ
Výborné komunikační a organizační schopnosti
Odolnost vůči stresu a schopnost konstruktivně nahlížet a řešit problémy

Nabízíme:

Náročnou a zajímavou práci v přátelské pracovní prostředí
Možnost zásadně se podílet na úspěších firmy
Motivující finanční ohodnocení s řadou firemních benefitů včetně firemního automobilu

Lokalita/místo výkonu práce:

Plzeňský kraj/Domažlice