Personální vedoucí

Popis pozice/náplň práce:

•Organizace a realizace výběrových řízení, nábor zaměstnanců
•Vedení personální evidence, příprava podkladů pro mzdovou účetní
•Zajišťování vzdělávání a dalšího rozvoje pracovníků, tvorba koncepcí ve vzdělávání
•Tvorba hodnotících a benefitních systémů, motivace zaměstnanců
•Seznamování zaměstnanců s firemní kulturou
•Zodpovědnost za Compliance Management
•Komunikace napříč společností, úzká kooperace s vedením společnosti
•Spolupráce se státními organizacemi, personálními agenturami
•Propagace a marketing společnosti
•Pravidelný reporting jednateli a na centrálu společnosti v zahraničí

Potřebné znalosti/očekáváme:

•Praxe a zkušenosti v interním HR podmínkou
•Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou (denní komunikace se zahraničím)
•VŠ či SŠ vzdělání
•Dynamická osobnost se schopností prosadit se
•Výborné komunikační dovednosti

Nabízíme:

•Zázemí a podporu stabilní a perspektivní společnosti
•Možnost seberealizace a profesního růstu
•Uplatnění svých zkušeností a znalostí
•Využití jazykových znalostí

Lokalita/místo výkonu práce:

Olomoucký kraj/Přerov